Tesettür Kombin | Moda Forumu

Tesettür Kombin

Paylaş
 

 

Tesettür modasında tesettür kombin çeşitleri çok fazla. Tabii ki günümüzde abiye olarak giyebileceğiniz farklı modeller de mevcut. Bunların arasından seçimlerinizi gerçekleştirirken tabii ki yaz ve kış kombinlerini buna göre tercih edebilirsiniz. Özellikle kış aylarında ağırlıklı olarak hardal renklerinin tercih edildiğini görüyorsunuz. Bu sene için tesettür modasında hardal renkleri çok fazla ön plana çıkıyor. Burada kahverengi ile hardal geçişini yakaladığınızda trendi de yakalamış oluyorsunuz. Ayrıca şık görünmenizin yolu sadece hardal renginden geçmiyor. Çizgileri ile yoğun renk tonlarıyla sizler de farklı kombinler deneyebilirsiniz. Özellikle tesettür modası tasarımcılar açısından çok önemli. Bu anlamda çok hoş modeller sizin karşınıza çıkıyor.

 

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

Tesettür kombin yapmadan önce aslında üzerinize giyeceğiniz kıyafetleri çok iyi bir şekilde seçmeniz gerekiyor. Burada tabii ki herkesin vücuduna uygun elbiseleri tercih etmesi bu anlamda çok önemli. Bazen çok zayıf bir bayanın üstüne yakışmayan bir elbise, çok kilolu bir bayanın üstüne daha hoş durabiliyor. Bunun sebebi insanların vücut proporsiyonununa göre giyinmemesinden kaynaklanıyor. Örnek vermek gerekirse çok zayıf ve bacakları da zayıf olan bir bayanın çok geniş etekler giymesi aslında onun üzerinde hoş durmuyor. Ancak kilolu bir bayanın bu tarz elbiseler tercih etmesi ve pileli etekler giymesi çok daha hoş ve çok daha şık durabiliyor. Elbette ki kombininizi yaparken özellikle tesettürlerinizin rengini de buna göre tercih etmeniz önemli. Bununla birlikte yapacağınız kombinlerde çeşitli yaş guruplarına göre çok güzel paltolar ve kabanlar da var. Bunlarla birlikte hoş modeller karşımıza çıkabiliyor.

Tesettür Kombin Fırsatları

Tesettür kombin fırsatları denildiğinde tabii ki bu sene çok minimalist çizgiler olduğunu sizler de göreceksiniz. Özellikle sadece kış aylarında değil yaz aylarında da bu çizgiler genel anlamda devam edecek. Ancak çok ufak desenler ve dokunuşlarla kıyafetlerinizin de çok hareketlenmiş olduğunu göreceksiniz. Burada tabi insanların tercihleri çok önemli. Yani eğer sizler de kendi stilinizi oluşturmaya çalışıyorsanız bazen burada tam da istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Bu yüzden de bu tip noktalarda daha dikkatli ve özenli şekilde davranılması özellikle kombinlemenin tam anlamıyla yapılması sizler için daha güzel sonuçlar doğurur. Bazen insan vücuduna uygun bir şey giymediği zaman kendini içinde iyi hissetmez. Bu psikolojisinden doğal olarak da normal yaşantısına kadar yansır. Bu yüzden de tasarımların arasından karar verirken özellikle vücudunuza uygun olacak ve sizin kendinizi içinde iyi hissedeceğiniz kıyafetleri tercih etmeniz sizler için daha iyi olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı 269 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
,Aspire Türkiye,şifalı taşlar