Şal Tasarımlarında Hangi Modeller Tercih Edilmektedir? | Moda Forumu

Şal Tasarımlarında Hangi Modeller Tercih Edilmektedir?

 

Tesettür giyimin temel taşlarından olan şallar, her sezon kumaş desenleri olarak çeşitlilik göstermektedir. Tesettür giyimi tercih etmeyen bayanlar da özellikle bahar ve kış aylarında aksesuar olarak şal modellerini tercih etmektedirler. Kumaş türü olarak ve desen çeşitliliği olarak modern çizgilerde tasarlanmış tesettür şal modelleri markaların kreasyonlarında yer almaktadır.

Şal Tasarımlarında Hangi Kumaşlar Tercih Edilmektedir?

Tesettür giyimde kullanılan kumaş çeşitleri, şal tasarımlarına ayrı bir dizayn katmaktadır diyebiliriz. Gündelik yaşamda ve özel davetlerde kullanılan şal modelleri farklı kumaş türleriyle üretilerek, ortamın ruhuna uyum sağlamaktadır. Yıllardır değişmeyen ve vazgeçilemeyen kumaş bir kumaş türü var ki, en özel günlerin şıklık temsilcisi demek doğru olacaktır. Şifon ve ipek kumaşlar… Tril tril ve dökümlü duran bu kumaş türlerinden tasarlanan şal modelleri, düğün, nişan veya davetler için ideal ürünler arasında yer almaktadır.

Şal Tasarımlarında Hangi Modeller İlgi Görmektedir?

Tesettür giyimi tercih eden bayanlar, moda olan ve en şık şal modellerini www.veneziawear.com sitesinde bulabilirler. Modern çizgilerle karşınıza çıkacak olan şallarda, zevkinize ve stilinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. www.veneziawear.com sitesinde yer alan modellerden şöyle bahsedebiliriz.

Sura Hologram Batik İpek Şal Modeli:

İpek kendine özgü havasıyla dikkat çeken şal modelleri, en özel günleriniz için doğru bir tercih olacaktır. Şal tasarımı batik olduğu için, renk tonlarında açıktan koyuya doğru bir renk geçiş skalası göze çarpmaktadır. Kıyafetlerinize uygun ve modada hakim olan birçok renk tonunu bulabilmeniz mümkündür.

Vanensis Kare Kutu Şifon Şal Modeli:

Bu şal modeli, kare kutu şeklinde desenlere hakimdir. Şifon kumaşın uçuş uçuş tarzıyla, hoş bir tarz yaratan şifon şal modeli, bayanların beğenisini kazanacak bir modeldir. Kare kutu şifon şal modelinde, birçok renk seçeneğinin yanı sıra farklı renk tonları da bu model bulabilme şansına sahipsiniz. Pastel ve neon renklerde şifon şal modellerini www.veneziawear.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Sura Zikzak Desen Şal Modeli:

Koton kumaştan yani pamuklu kumaştan üretilen bu şal modeli, spor bir havaya hakimdir. Zikzak desene sahip şal modelinin günlük yaşamda kıyafetlerinizin rengine göre seçip kombin yapabilirsiniz.

Bu yazı 419 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.