Plajlarda Şıklığınız ile Göz Kamaştırın | Moda Forumu

Plajlarda Şıklığınız ile Göz Kamaştırın

plaj
Paylaş
 

Her sezon birçok kıyafet trend olmakta ve artık isteyen herkes zevkine uygun bir kombin yapabilmektedir. Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınması nedeni yüzlerce kişi tatil planı yapmaktadır. Sokaklarda, davetlerde şıklık her zaman ön planda olmaktadır. Her zaman şıklığı ile göz kamaştırmak isteyenler ise plajlarda da boy göstermekten hiçbir şekilde vazgeçememektedirler.

 

Çiçekli Bikiniler Ön Planda

Çiçek desenleri her sezonun vazgeçilmezi olduğu gibi yaz aylarının da hiçbir şekilde olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Oldukça hareketli ve göz kamaştırıcı bir desen olması nedeni ile birçok kadın tarafından sevilerek tercih edilmektedir. 2018 plaj modasında ise çiçekli bikiniler sıkça görülmektedir.

 

Neon Renkler Yazın Vazgeçilmezi

Havaların oldukça sıcak geçtiği yaz günlerinde, neon renkler sayesinde oldukça çarpıcı bir görünüm elde edilebilmektedir. Neon renkler ise bikini ve mayolarda artık daha fazla kullanılmaktadır. Birçok kadın tarafından ise oldukça havalı ve farklı görünmesi nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir.

 

Puantiye Deseni Bu Sezon Çok Konuşulacak

 

50’li yıllarda şıklık arayışına giren birçok kadın tarafından sevilerek tercih edilen puantiye bu yaz sezonunda da çok fazla konuşulacak. Eski günlerin romantikliği ve şıklığı bu yıl bikini ve mayolarda oldukça fazla ön planda olmaktadır.

 

Fırfırlar ile Enerjinizi Hissettirin

 

Fırfır detayları bu sezon oldukça hareketli olması nedeni ile plajlara da taşınmaktadır. Her renk ve desende fırfırlar sayesinde plajlarda göz kamaştırmaya hazır olun! Hareketli olmasının yanında oldukça romantik bir görünüm elde etmek fırfırlar sayesinde mümkün olmaktadır. Fırfır detayları bikini üstlerinde olabildiği gibi bikini altlarında da kullanılabilmektedir. Bunun yanında mayolarda da fırfır detayları oldukça fazla görülmektedir.

 

Aksesuar Plajların Olmazsa Olmazı

 

Rengarenk, birbirinden şık bikini ve mayolar çeşitli aksesuarlar ile desteklendiği zaman her zaman daha şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Plajlarda ise hasır şapkalar her sezonun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bunun yanına bikini ve mayolar ile uyumlu pareolar ile farklı ve oldukça şık bir görünüm elde etmek oldukça kolay olmaktadır. Minimal ve oldukça şık duran kolye ve halhal gibi ufak detaylar ise her zaman zarif ve farklı olmanızı sağlayacaktır.

 

Bu yazı 3964 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.