Konuklarınıza Unutulmaz Hisler Yaşatmak İçin Tercihiniz Lüks Otel Mobilyaları | Moda Forumu

Konuklarınıza Unutulmaz Hisler Yaşatmak İçin Tercihiniz Lüks Otel Mobilyaları

Paylaş
 

 

 

Kaliteli bir tatil yapmak için otel seçiminde belirleyici olan kriterlerden biri de otel mobilyalarıdır. Konforlu ve ferah ortamlar yaratmak için belirleyici bir yere sahip olan otel mobilyaları, işlevsel de olmak zorundadır. İhtişamlı ve lüks otellerin mobilya seçimi de benzer düzeyde olacak, konuklara sadece rahatlık değil, ihtişam da vaadedecektir.

 

Konuklar üzerinde unutulmaz hisler bırakmak isteyen otellerin tercihi lüks otel mobilyaları olacaktır. İhtişamlı kanepe ve yatakların olduğu odalarda ağırlanan konuklar kendilerini daha özel hissedecek, bu sayede otel işletmesi prestijini arttırabilecektir.

 

Klasik ve Modern Tarzı Otel Odalarında Bütünleştirin

 

Klasik otel mobilyaları son dönemlerde büyük otel projelerinin en çok tercih ettiği mobilyalardan olurken modern ve avangard tarzdaki mobilyalar da lüks ve ferah alanlar yaratmak için idel bir imaj sunuyor. Prestijli otel mobilyaları sayesinde her iki tarzı da odanın farklı alanlarında kullanarak modern ve güncel dekorasyonlar yaratmak mümkün oluyor.

 

Otel dekorasyonu için otelin benimsediği tarz da mobilya seçiminde önemli rol oynuyor. Osmanlı tarzında dekore edilmiş görkemli bir lobiye, ihtişamlı kapılara ve gösterişli koltuklara sahip olan bir otelin mobilya seçimi de buna uygun olacağından, klasik tarzdaki otel mobilyaları tercih listesinin başında gelecektir.

 

Otel Mobilyalarının Güvenliği de Önemli

 

Lobi dekorasyonu ve otel odası dekorasyonunda işlevselliği ve konforu ön planda tutarken güvenliği ihmal etmemek gerekecektir. Konukların huzurunu bozacak ve güvenliklerini tehlikeye atacak tasarımlardan uzak durmak önemlidir. Bu nedenle güvenilir ve işlevsel otel mobilyaları tasarlanırken olası darbelerde zarar verecek kadar köşeli üretilmez. Ayrıca mobilyaların çoğu duvara, zemine ya da tavana monte edileceğinden mobilya hareketi kısıtlanmış olur.

 

Lüks otel mobilyaları sadece güvenliği ve zerafeti ile değil, üretildiği malzemeyle de öne çıkar. Çoğu şık mobilya tasarımı birinci sınıf sürgü ve menteşelerden üretildiği için büyük otel işletmelerinin tercihi olacaktır.

 

Otel lobi ve oda dekorasyonuna şıklığı yansıtacak özel mobilyaları https://www.asortie.com/otel-mobilyalari adresinden inceleyebilirsiniz.

Bu yazı 124 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.