Hastalara Rahatlığı Ve Konforu Sunan Ev Tipi Hasta Yatakları | Moda Forumu

Hastalara Rahatlığı Ve Konforu Sunan Ev Tipi Hasta Yatakları

hasta yatağı
Paylaş
 

Ev tipi hasta yatağı modelimiz hastaların hastanedeki tedavi süreçlerinde kullandıkları yatakların evde bakıma ihtiyaç duyulan hastalarımız için üretilmiştir. Hastalara rahatlığı ve konforu maksimum seviyede sunan ev tipi hasta karyolası modelleri hastaların evdeki bakımlarında psikolojilerinin olumlu etkilenmesi için baza şeklinde üretilmeye çalışılmaktadır. Geçici ya da kalıcı olarak kullanacağınız ev tipi hasta yatağı evinizin mobilyalarına uyum sağlayarak şık bir görünüme sahiptir. Bu hasta yatağı modeli genelde felçli veya yatalak hastalar için tercih edilir. Ev tipi hasta yatağı hastaların evde tedavi olması için farklı özelliklerde ve donanımlarda üretilir. Hasta yatağı iki dual motorlu olarak üretilerek hastanın baş ve ayak kısımlarını hareket ettirme özelliğine sahiptir. Hastanın yemek yemesi için oturma açısına geçmesini sağlayan sırt açı yüksekliği hastayı hareket ettirmeden oturma pozisyonuna getirir. Ayak kısmındaki ayarlanan yükseklik açısı hareket edemeyen hastaların ayakların rahatça hareket ettirir.

 

Ev Tipi Hasta Yatağın Özellikleri

 

Ev tipi hasta yatağı modeli dekoratif şık yapısı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanılabilir.
Yatağın yan korkulukları alüminyumdan olup, kasası ve başlık kısımları ahşap üzerine suni deri kaplamadır.
2 dual motorlu özelliği sayesinde ayak ve baş kısmı el kumandası ile ayarlanabilir ve elektrik kesintilerinde 9 voltluk pil desteği ile devam eder.

  • Ev tipi hasta yatağı hastalarda oluşan yatak yaralarının oluşmasını önler.
  • Yatağın üst kısımdaki hava delikleri hastanın terlemesini önler.
  • Yatağın tekerlekliği 360 derece dönerek hasta istenilen yere rahatlıkla taşınır ve sabitlenir.
  • Ürünün 24 ay garantili olup 10 yıl yedek parçası ile garantilidir.
  • Yatağın dört tarafına serum takma aparatları bulunur.

 

Ev Tipi Hasta Karyolası Kiralama Ve Fiyatları

 

Ev tipi hasta yatakları donanımlı özelliklere sahip olduğu için hasta ve hasta bakıcılar için çok fonksiyonel özelliklere sahiptir. Firmanın bünyesinde bulunan hasta yatağı kiralama ve hasta yatak fiyatları yatakların modellerine, özellikleri ve kullanım alanına göre değişmektedir. Firma 7/24 desteği ile ücretsiz kurulum ve hizmeti ile hastaların yanında yer almayı hedefliyor. Sizde uzun ya da kısa süreli sağlık sorunlarınız için üretilen hasta yataklarına https://www.radikalmedikal.com sitesinden bulabilirsiniz.

Bu yazı 174 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.