Erkekleri Kadınlardan Soğutan Sebepler Nelerdir? | Moda Forumu

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Sebepler Nelerdir?

kadınları erkeklerden uzaklastıran endenler
Paylaş
 

Erkekleri Kadınlardan Uzaklaştıran Sebepler Nelerdir? İlişkiniz de bir şeyler yolunda gitmiyorsa, erkek size soğuk davranıyorsa hemen suçu erkekte aramayın. Bu yazımızda sizi kendi hatalarınızla yüzleştiriyoruz. Birazda öz eleştiri yapalım.

Bir ilişkinin ilk zamanlarına kadınların yaptığı, kendilerine göre küçük, bazı hatalar erkeğin arkasına bakmadan kaçmasına neden olabiliyor. İşte siz hatalara düşmemek için yazının devamını dikkatli bir şekilde okumalısınız.

Yanında aşırı rahat olmanız

Evet, eşinizin yanında rahat olmanız gerekiyor kendini germemeniz gerekiyor, bu iyi bir ilişki için önemli bir nokta fakat zamanlama konusunda hata yapmamanız gerekmekte. Daha ilişkinin ilk aylarında sizin ona ağda, regli gibi konularda erkeğe direk bahsetmeniz aşırı rahata kaçmanız, onu size karşı soğutacaktır. Erkekler bu tip konulardan pek fazla haz etmiyorlar.

Alkolü fazla abartmayın

İlişkinizin ilk haftasında, daha çiçeği burnunda bir çift iken eşinizin yanına alkolü fazla kaçırmayın hatta risk almamak için çok az için. Erkekler sarhoş olan ve kendisine sırf sarhoş olduğu için sıkıntı çıkaran kadınlardan tiksinirler, kendilerini onlardan uzak tutarlar.

Prenses kılığına bürünmek

erkekleri kadınalrdan iten sebepler

İlişkiniz de bir şeyler yolunda gitmiyorsa, erkek size soğuk davranıyorsa hemen suçu erkekte aramayın.

Gelecek hakkında birçok büyük planınız olabilir. Mükemmel ve lüks bir hayat, oldukça güzel şeylerin hayaliyle yaşıyor olabilirsiniz ve kendinizi babanızın prensesi olarak görürsünüz bu yüzden “ ben en iyisine layığıyım” diye düşünebilirsiniz. Erkekler başta sizin bu düşüncelerini dinlerler fakat sizin aşırı ütopik hayallerinizden bir müddet sonra bıkacaklardır ve sizden uzaklaşacaklardır. Eğer bu şekilde alırı hayallere devam ederseniz. “ Babanın sarayında yaşa “ diye bir not ile postalanabilirsiniz.

Her şeyden şikayetçi olmak

Önünüze gelen her şeyden şikâyet etmeniz, eşinizin sizin için yaptıklarıyla bir türlü mutlu olamamanız, ilişkinin katili olabilir. İlişkinin ilk evrelerinde sizin bu aşırı mız mız tavırlarınızı erkeğin kafası hiç hoş karşılamaz. Bari ilk zamanlarda mızmızlanmayın. Eşinizin diş macununu ortadan sıkıyorsa buna takılmayın, dağınıksa bir müddet görmezden gelin. İlişkinin ilerleyen zamanlarda bu minik sorunları ufak ufak çözeceğinizden eminiz.

Sürekli diyetli bir hayat

Sağlığınıza ve fiziğinize aşırı dikkat eden bir bayan olabilirsiniz. Öğünlerinizde hafif yemekler tercih ediyor olabilirsiniz fakat hiç eşinizin bu durumdan memnun olup olmadığını düşündünüz mü? Erkekler yeme konusunda hassastırlar. Güzel tatlı ve doyurucu bir yemek yemek isterler.  Sıkı diyetinize aykırı olsa da erkeğinize lezzetli yemekler tattırmanız gerekmekte.

Onu değiştirmeye çalışmak

Erkek arkadaşınızı değiştirmeye çalışmak size zaman kaybından başka bir şey sağlamayacaktır. Onu olduğu gibi tüm hatalarıyla kabul etmeniz gerekmektedir. Onu değiştirme yerine olduğu gibi kabul etmek ilişkinizi sağlam temeller üzerine kurmanızı sağlayacaktır.

Güvensizlik sorunu

Eşinizin şu an nerde ve kiminle ne yaptığını merak ediyor olabilirsiniz. Fakat bu merakı abartmanız halinde eşinizi sizden uzaklaştıracağını unutmayın. Fazla abartmadan, ona güvenerek onu kontrol edebilirsiniz. Güvensizlik bir ilişkiyi baltalar unutmayın. Eğer eşinize güvenmeyi başaramazsanız o ilişkinin biteceğini unutmayın.

İltifat etmesi için onu zorlamak

Kadınlar sevdikleri erkekten iltifatlar duymaya bayılıyor bu bir gerçek. Fakat bu iltifatı erkek içinden gelerek yapması gerekiyor. Siz onu iltifat etmesi için zorlarsanız o sizin hakkınızda kötü düşüncelere kapılacaktır ve sizden soğuyacaktır. Bırakın içinden geldikçe etsin size iltifatları, merak etmeyin sizi ne zaman ve ne şekilde mutlu edebileceğini o çok iyi biliyordur.

 

Bu yazı 803 kere okundu.
 • Site Yorum

14 adet yorum var.

 1. Metin dedi ki:

  Erkeklerinkadinlardan sogutan en buyuk sebeplerin basinda kadinin anlayissiz olmasi gelir bence. Kadin halden anlamali

 2. Serap dedi ki:

  Erkek kadindan kaciyorsa mutlaka bir srbebi vardir. Evde huzur yoksa o erkek evden kacar

 3. Mehmet dedi ki:

  Erkek esinde huzur bulmak istiyor. Eger sevgilisinde yada esinde huzuru bulamazsa kacmaya baslar.

 4. İzel dedi ki:

  Son erkek arkadaşım bana “dokunsam kırılcaksın diye korkuyorum” demişti. Bu beni oldukça etkiledi.

 5. Asil dedi ki:

  Kadınlar küfretmemeli demiyorum ama çok küfreden kızlar beni irite ediyor

 6. Tahir dedi ki:

  beni en çok Kadınlardaki gıcık eden durum küfürü bir yana bitirim diyaloglar bile soğutuyor. Tabiki bunun dışında 2. büyük sorunda Bakımsızlık

 7. Mehmet dedi ki:

  Kadın olmaları yeterli oluyor bugünlerde ha bir de gratis indirimleri akbaba gibi kadınları gördükçe daha bir soğuyorum. :d

 8. hasan kaçan dedi ki:

  kadınların herşeyi sorgulaması beni deli ediyor. Bırakın hayı oluruna başka ihsana gerek yok….

 9. Elif dedi ki:

  Bazı kadınlar o kadar çok konuşuyorki ben bile bazen kendi cinsimden soğuyorum

 10. Melih dedi ki:

  Gereksiz istekler ve triplerden nefret ederim. Anında kaçarım o kızdan

 11. serap dedi ki:

  bence alkol her belanın başı kazalar yuvalar cinayetler hep ondan çıkıyor.

 12. Osman dedi ki:

  18 yaşındaki kızın kendini 30 yaşında gibi göstermeye çalışması beni çok rahatsız ediyor. Yaşınız gibi davranın, büyük gözükmeye çalışmayın; büyük değil rüküş gözüküyorsunuz

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
internetten para kazanma,Elektronik Sigara,One Hit Wonder, 2. el makina