Erkekler Neden Aldatır ? | Moda Forumu

Erkekler Neden Aldatır ?

erkekler neden aldatır
Paylaş
 

Erkekler kendi duygularının yanı sıra karşı taraftan da bir takım duygu yoğunluğunu almak isterler. Fakat kadınlar bazen saçma sapan şeylere takılır ve duygusunu erkeğe yansıtmak istemezler. Bu kısa süre devam etse neyse ama ne yazık ki bazı kadınlar tarafından çok uzun süre bu süreç sürebilmektedir.

Hal böyle olunca erkek duygu açısından tatmin edilemez ve kendisini dışarıya verir. Bunun sonucunda da aldatmalar meydana gelir. Bakıldığı zaman çoğu erkek cinsel durumlardan dolayı kadınları aldatıyor diye düşünülüyor. Fakat bu durumlar çok çok eskilerde kalan bir masal oldu günümüzde. Yapılan araştırmaları göz önünde bulundurduğumuzda en düşük yüzdeyi cinsel sebepler kaplamaktadır. Ama azda bir ihtimale sahip olsa da oda bir aldatma nedenidir tabi ki. Bazı erkekler karısına çok fazla sadık olarak tanınmaktadır. Daha sonradan bu erkeklerin hayatlarına yakın arkadaşları dahil olmaktadır.

 

Her ne kadar herkesin karakteri kendisine özel desek de yan yana oldukları sürece üzüm üzüme baka baka karardığını da çok iyi bilmekteyiz. En ufak örnek verecek olursak yemek esnasında arkadaşının onu tetiklemesi ve bunu sürekli olarak yapması bir süre sonra onunda ona benzemesini sağlayacaktır. Yani arkadaşının gözü dışarıda olduğuna erkekte bir süre sonra alışacak ve bu durumu normal kabul ederek oda kendi gözünü dışarıya verecektir. Böylece aldatmalar ortaya çıkacaktır.

Kurunun yanında bir masum da yanarak ona benzeyecektir. Bu yüzden arkadaş seçimi kaç yaşınızda olursanız olun çok büyük önem taşımaktadır. İş arkadaşlıkları da bakıldığı zaman günümüzde büyük tehlike yaşayan bir sorundur. Konu iş diye iki farklı cins karşılıklı yakın bir şekilde çok rahat hareket edebilmektedir. Fakat bu yakınlık uzun bir süre sonra aralarında bir takım duygu aktarmasını tetikleyici bir şey salgılamaktadır. Buda onların fark etmeden birbirlerine yaklaşmalarını ve hayatlarındaki kişileri görmezden gelerek bir beraberlik yaşamalarını oluşturmaktadır. Bu yüzden dolayı ne olursa olsun karşı cinsten bir iş arkadaşınız ile hiçbir zaman çok samimi olmamanızı tavsiye ederiz. Aranızda ne kadar resmiyet olursa sizin için o kadar iyi olacaktır.

Bu yazı 612 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
,Aspire Türkiye,şifalı taşlar