Erkekler Kadınlardan Ne Bekliyor ? | Moda Forumu

Erkekler Kadınlardan Ne Bekliyor ?

kadınlar ve erkekler
Paylaş
 

Erkekler çoğu zaman biz kadınlardan birçok şey beklerler. Fakat bunu dillendirmek veya direkt olarak söylemek taraftarı değillerdir. Çünkü bunu bizim anlayıp kendiliğinden yapmamızı beklerler. Bazı erkekler vardır ki hayatlarındaki kadının tıpkı annesi gibi mükemmel olmasını isterler. Çünkü her erkek bir parçada olsa annesine aşıktır ve partnerinde de onun izlerini görmek onu mutlu eder. Eğer siz de erkeğinizin sizden ne beklediği, ne yaparsanız sizi mükemmel biri olarak göreceğini merak ediyorsanız cevabı işte bu yazımızda.

ONU DİNLEYİN!

Erkekler çoğu zaman kadınların kendilerini anlamadıklarını düşünür ve bu durumdan şikayetçi olurlar. Günlük herhangi bir konuda kendisini anlatmak istediğinde oturun ve onu dinleyin. Anlamaya çalışın ve onun için çözümler üretin. Empati kurun. Böylece sizin onu anladığınızdan, kendisine değer verdiğinizden emin olacak ve ne zaman konuşmak istese, ne zaman bir derdi olsa soluğu sizin yanınızda alacaktır. Dolayısıyla sizi zor zamanlarında sığınabileceği bir liman gibi görecek ve böylece onu kendinize bağlayabileceksiniz.

NEŞE KAYNAĞI OLUN!

Erkekler somurtkan ve sürekli yakınan kadınlardan pek hoşlanmazlar. Hayat zaten bu kadar zorken sizden pozitif ve neşeli olmanızı hatta bu neşeyi kendilerine de geçirmenizi beklerler. Onun üzgün veya yorgun olduğu anlarda ona destek olmak için pozitif şeyler söyleyip onun kendisini daha iyi hissetmesine sağlayabilirsiniz. Bunu başarırsanız onun yanında yeriniz bambaşka olacaktır. Unutmayın gülümsemek insandan insana bulaşır. Bu yöntemi kullanın.

MUTFAKTA HARİKALAR YARAYIN!

Erkekler yemek konusuna sandığımızdan daha fazla önem verirler. Bir zaman sonra erkekler için dışarıdan yemek yemek sıkıcı hale gelecek ve ev yemeklerini özleyeceklerdir. Bu nedenle siz buna daha önceden hazırlıklı olun ve onun sevdiği yemekleri öğrenmeye başlayın. Hatta bu konuda uzmanlaşın. Her gün sıcak bir yemek pişen eve girmek erkeğe huzur verecektir.

HUZUR BULMASINI SAĞLAYIN!

Erkekler için huzur ekmek ve su kadar önemlidir. Çünkü onlar kadınlar kadar dedikoduya ve fazla konuşmaya yatkın varlıklar değillerdir. Bu nedenle onunla kavga etmemeye, tartışma olsa bile olayı büyütmeden kapatmaya ve özellikle yıkıcı değil yapıcı biri olmaya özen gösterin. Onun yanında dedikodu yapmayın. Kavga anında sesinizi yükseltmeyin ve dırdırcı bir kadın olmayın. Yanınızda huzur bulabilmesi için ona karşı saygılı, nazik ve anlayışlı olun.

Bu yazı 216 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
internetten para kazanma,Aspire Türkiye,şifalı taşlar