En Güzel Beyaz Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? | Moda Forumu

En Güzel Beyaz Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

beyaz gömlek 2
Paylaş
 

 

 

Gardıroplarımızın karşısına geçerek boş boş bakmaya başladığımızda giyecek bir şey bulmak da sıkıntı çekiyoruz demektir. Oysaki her başımız sıkıştığında hemen oracıkta duran ve giysi dolaplarının başkahramanı olan beyaz gömleklerle çeşitli stiller yaratabilirsiniz. Türlü türlü ortama uyum sağlayacak beyaz gömleklerle; rahat, romantik, salaş ya da tarzlar yaratabilirsiniz. O zaman buyurun En Güzel Beyaz Gömlek Kombini Nasıl Yapılır önerilerine.

 

Beyaz Gömlek Ve Siyah Pantolon Eşlikçiliği

beyaz gömlek

 

Bu kombinasyon mesafeli duruşuyla profesyonel bir look katar görünümünüze. İş toplantılarında, ofiste, kokteyllerde hatta nikah törenlerinde bile kullanabilirsiniz. Smart-casual konusunda da joker bir kombin olduğunu söyleyebiliriz.

 

Beyaz Gömlek Ve Midi Etek Birlikteliği

 

Cool kızların sıklıkla kullandığı bu kombin, her zaman şık görünmek için oldukça yeterlidir. Özellikle siyah yüksek stilettolarla tamamladığınızda pin -up bir kadın havasına bile kavuşabilirsiniz.

 

Beyaz Gömlek Ve Kolsuz Elbise Kombini

 

Jile kolsuz elbiselerin içine beyaz gömlek giydiğinizde okullu kız yani college tarzını yaratmış olacaksınız.

 

Beyaz Gömlek Üzerine Kemer Kombini

 

Diz hizasına kadar uzanan klasik beyaz gömlek elbiselerin yükselen trendini biliyorsunuzdur. Bu tarz bir kombinde belinize şık bir kemer taktığınız da kendinizi marjinal bir şıklık içinde bulacaksınız.

 

Beyaz Gömlek Skinny Ve Jean Birlikteliği

 

Skinny jeanlere beyaz gömleklerinizi buluşturduğunuzda asi bir sokak stili yaratabilirsiniz.

 

Beyaz Gömlek İspanyol Paça Pantolon

 

Beyaz gömlekler, bol paçalı pantolonlarla birleştiğinizde sizi maskulen bir havaya sokacaktır.

 

Beyaz Gömlek Ve Deri Ceket Harmanı

beyaz gömlek

 

İşte tam bir sokak stili… Bu sert ikili sizi çabasız bir şıklığa kavuşturacaktır. Siyah deri ceket + beyaz gömlek sokak modasında size ilaç gibi gelecek.

 

Beyaz Gömlek Ve Tulum İkilisi

 

Beyaz gömlekleri tulumlarla giymeyi denemediyseniz, bu mixi kesinlikle denemelisiniz. Yapmadıysanız denemenizi öneririz. Kimi kadınlar gömlekler tulumun içinde toplandığından bu kombinden kaçınır. Oysaki body formunda beyaz bir gömlek giydiğinizde bu sorun da ortadan kalkacak. En Güzel Beyaz Gömlek Kombini Nasıl Yapılır konusunda bunu deneyimleyin deriz.

 

 

 

 

 

Bu yazı 8760 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.