Alyans Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

alyans
Paylaş
 

Alyans Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler? Çiftlerin bir ömür aşkını simgeleyen ve birbirlerine bağlılıklarının en önemli aracılarından birisi olan alyans, çağımızda olmazsa olmaz aksesuarların başında yer alıyor. Özellikle çiftler için çok büyük bir anlam teşkil eden alyansın mümkün olduğunca doğru ve dikkatli bir şekilde tercih edilmesi gerekiyor. Çevremize göz attığımızda çiftlerin pek çoğu alyans seçimlerini daha çok aceleye getirerek daha sonradan pişmanlık duyabiliyor. Bu sebeple daha çok trend olan ve göz dolduran alyansları seçmek bu hususta önemli oluyor. Hem görsel yönden hem de ekonomik yönden değerli bir aksesuar olan alyansı seçmeden önce çiftlerin bir Pazar araştırması içerisine girmesi gerekir. Hem trend, hem şık hem de oldukça ekonomik modelleri yapacağınız geniş çaplı araştırmalar sonrasında bulabilirsiniz. Eğer ki alyans seçerken dikkat edilmesi gerekenler neler bilmiyorsanız yazımızda sizlere ışık tutacak olan bilgileri bulabilirsiniz.

Alyansımı Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

alyans

Alyans evlenecek çiftler için olmazsa olmazlardandır.

Alyans seçerken ilk öncellikli olarak istediğiniz rengi ve modeli kafanızda belirlemeniz gerekir. Ayrıca alyans için mutlaka çiftin parmak numarasını bilmesi gerekiyor. Çünkü parmak numaranıza uygun bir şekilde ne ok sıkacak ne de bol gelecek bir alyans tercih etmemiş olacaksınız. Alyansı seçerken bir diğer dikkat etmeniz gerekenlerin başında ise alyansın rahatlığı geliyor. Alyans rahat ve kullanışlı olmalı ve tüm gün parmağınızda rahatsızlık vermeyecek şekilde kalmalıdır. Bu sebeple parmağa göre alyans seçimi yapılmalıdır.

Bu yazı 44 kere okundu.
 • Site Yorum

8 adet yorum var.

 1. Mustafa dedi ki:

  Tamda aradığım yazı oldu parmağa göre alyans seçimi. Alyans seçerken dikkat edilmesi gerekenlere cok güzel deginmissiniz.

 2. yeşim dedi ki:

  bence en güzel alyans en sade olanıdır sadelik asalettir her zaman

 3. Ahmet dedi ki:

  Alyanslarda hep dikkat çekici olmasını önemsiyorum. umarım bu yazı bana yardımcı olur.

 4. Ozan dedi ki:

  Giderim bir kuyumcuya gözüme en güzel geleni alırım.

 5. Emre dedi ki:

  Kuyumcular çok alttan girip üsten çıkıp elindeki ürünü satmaya çalışıyorlar fakat bu yazı çok iyi oldu. Teşekkürler.

 6. edip dedi ki:

  Sürekli sizin bir parçanız olacağı için bence olabildiği kadar sade olmalı. Gelin hanıma düğünden sonra nasıl olsa güzel bir tek taş alınır.

 7. Önder dedi ki:

  Tamda arayıp arayıp bulamadığım yazı sonunda öğrendim.

 8. sensiz dedi ki:

  dikkat etmememiz gereken nokta özel olması sadece bizlerde olması

Bir yorum bırak

internetten para kazanma, en güncel saç modelleri